Открытки +
Листівки ручної роботи Євроформат 10*20 Поздоровлення, вірші Вітання з професійними святами СМС поздоровлення Тости Статті Торгівельне обладнання Меблевий каталог
     
 
Купити торговельне обладнання. Поради Новий сайт. Листівки FitoDecor можна купити в роздріб та оптом Гардеробна - сучасний елемент інтер'єру Сучасне наповнення шаф
 
     
     
 
 
Введіть e-mail для отримання розсилки про новинки та пропозиції
 
     


Гардеробна - сучасний елемент інтер'єру

2012-04-04 17:39:25
 21 сторіччя. Сторіччя технологій і технічного прогресу. Стрімкий розвиток науки, виробництва дозволяє людям жити більш комфортно і легко. Стрімко змінюються квартири, а, отже, і меблі.
Одним з найбільш модних і перспективних пропозицій ринку меблів є гардеробна кімната. Знамениті артисти, публічні люди вже давно не уявляють своє життя без цього елементу інтер'єру. Нарешті можливість змінити свою квартиру, і, як наслідок, рівень свого комфорту, з'явилася у простих українців.
Купити свою гардеробну кімнату ... Навіть зараз це викликає у більшісті українців  шок. В уяві виникають величезні квартири, особняки і величезних гардеробних, доступних лише невеликій кількості обраних.
В дійсності, розмір гардеробної кімнати може починатися від 4 квадратних метрів і бути доступним самим різним категоріям споживачів: молодим сім'ям, сім'ям з достатком нижче середнього. На ціну впливає відсутність непотрібних панелей і можливість вибору наповнення Вашої вбиральні. Іншими словами, у Вас є можливість «вписатися» в строго запланований бюджет.
 Гардеробна кімната складається з 2 частин: системи дверей і різноманітних корзин, полиць, вішал, які кріпляться до стін кімнати. Це дозволяє Вам найбільш повно використовувати увесь невеликий простір будь-якої конфігурації  навіть в дуже маленькій квартирці найбільш раціонально, одночасно облагороджуючи і осучаснюючи інтер'єр Вашої квартири. Під кожен варіант розробляється дизайн-проект, згідно з яким здійснюється виготовлення Вашого замовлення.
Звичайно, існує інший сегмент ринку, який пропонує величезні гардеробні з немислимою кількістю елементів, якими Ви можете її заповнити для максимального Вашої зручності.
Якщо Ви щасливий власник приміщення великої площі та можете виділити під гардеробну кімнату окреме приміщення (кімнату), в цьому випадку Вам знадобиться дизайн-проект, послуги професійного консультанта і дизайнера, які порадить Вам елементи наповнення та матеріали для  виготовлення Вашої гардеробної кімнати. Як правило, такі фахівці є у всіх профільних фірм.
 
Однозначно можна сказати, що даний вид продукції посилено розширює свій сегмент, пропонуючи варіанти як для віп-клієнтів, так і для звичайного споживача.
     
 
 
Позицій 0 Сума 0.00 грн Замовити!
 
     
     
 
 
Понеділок - П’ятница
з 9.00 до 19.00
Тел.: +38
/066/ 1257857
+38 /093/ 6218323
E-mail: info@cardsplus.com.ua
 
     


© 2009 Открытки Плюс
All rights reserved.