Открытки +
Листівки ручної роботи Євроформат 10*20 Поздоровлення, вірші Вітання з професійними святами СМС поздоровлення Тости Статті Торгівельне обладнання Меблевий каталог
     
 
Новий сайт. Листівки FitoDecor можна купити в роздріб та оптом Гардеробна - сучасний елемент інтер'єру Сучасне наповнення шаф Шафи-купе набувають популярності
 
     
     
 
 
Введіть e-mail для отримання розсилки про новинки та пропозиції
 
     


Шафи-купе набувають популярності

2012-04-04 17:32:30
Шкафа-купе - один з найпопулярніших елементів інтер'єру в Україні.
Шафи купе, як елемент інтер'єру, з'явився порівняно недавно, але завдяки своїй практичності, універсальності і відносно невисокої вартісті, в порівнянні з аналогічними меблями тих же розмірів, зайняв лідируючі позиції на ринку меблів Україні.
Останні опитування українців показують, що більшість з них, вибираючи елементи інтер'єру для спальні, залу, передпокоїв, найчастіше віддають перевагу шафі-купе. Популярність шаф-купе зростає не тільки завдяки можливості зміни розмірів, форми, наповнення, матеріалів для виготовлення, що дозволяє виробляти меблі різних цінових категорій, а й значного розширення матеріалів і комплектуючих для виробництва шаф купе.
Не останню роль у зростаючій популярності цього виду продукції займає наявність застарілого, малогабаритного, нестандартного житлового фонду в Україні, що змушує багато українських родин відмовлятися від купівлі готових меблів і замовляти шафи-купе. Вони приховують недоліки житла українців і оптимально вписуючись в нестандартні інтер'єри, максимально використовують площу житла.
Ці фактори змушують купувати шафи купе в самих різних цінових сегментах: від сегмента «економ» до сегмента «еліт».
     
 
 
Позицій 0 Сума 0.00 грн Замовити!
 
     
     
 
 
Понеділок - П’ятница
з 9.00 до 19.00
Тел.: +38
/066/ 1257857
+38 /093/ 6218323
E-mail: info@cardsplus.com.ua
 
     


© 2009 Открытки Плюс
All rights reserved.