ToPlus  
Каталог продукції
Стійки, вертушки, стелажі. Підлогове обладнання Підставки. Настільне обладнання Вітрини. Настінне обладнання Торгові Сітки (решітки) Акційні столи, манежі Гачки, полиці, корзини та консолі Вітрини для поліграфічної продукції (книг, газет, журналів) Стійки для листівок Стійки для окулярів Стійки для дисків Стійки, вітрини для насіння Стелажі, стійки і корзини для іграшок Стійки для колготок Стійки для пакетів Торгові меблі з ДСП Кольори ДВП для торгових меблів Фотографії торговельного обладнання Торгове обладнання (на замовлення) Кольори металевого обладнання на замовлення Статті
Графік роботи
Понеділок - п’ятниця
з 9.00 до 19.00
Вихідні: субота,
неділя

Тел.: +38 (066) 125 78 57
+38 (093) 6218323
e-mail: info@cardsplus.com.ua
Мій кошик
Позицій 0 Сума 0.00 грн Замовити!
Новини
Купити торговельне обладнання. Поради Статистика незалежних експертів показує, що правильно підібр...
 
Оновлення асортименту стійок Нові види стійок і іншого торгового обладнання вже у продажу...
 
Торговельне обладнання. Як заощадити на торговому обладнанні і не втратити покупців.

      Торгове обладнання - ефективний інструмент торгівлі, але дуже недешеве задоволення. У кожного керівника виникає питання: як за оптимальні гроші отримати торгове обладнання, що дозволяє ефективно торгувати продукцією і бути зручним для покупця?

      Питання задано. Пошукаємо відповідь на це питання.

      Оснащення будь-якого торгового підприємства (офісу, виставкового залу) торговим обладнанням це складний процес, який повинен поєднати в результаті досить не сумісні речі: вартість, зовнішній вигляд, зручність використання, довговічність і практичність, запам'ятовуваність і навіювання почуття стабільності та впевненості в покупці. При цьому два слова, бюджет і терміни виконання, постійно коректують цей досить складний процес.

      Від торгового обладнання залежить зручність торгового процесу для покупця, і як, наслідок кількість продажів з 1 метра квадратного торгової площі. Важливо, щоб торговельне обладнання не було дуже дорогим, для реалізованої з його допомогою групою товарів: це може відштовхнути покупця.

      Вибираючи торгове обладнання з урахуванням всіх перерахованих вище факторів, багато керівників торгових підприємств віддають перевагу торгівельному обладнанню з дроту.
      Торгове обладнання з дроту зручне, не важке, може органічно вписатися в інтер'єр будь-якого торгового залу, максимально ефективно представити Ваш товар покупцеві і, як наслідок, допомогти зробити найбільшу кількість покупок. Ще одним плюсом торгового обладнання з дроту є те, що торгове обладнання дуже практично, не вимагає спеціального догляду.
      Весь асортимент торгового обладнання з дроту (торгові стелажі, складські стелажі, прилавки, вітрини, стійки, стійки для листівок, стійки для окулярів, стійки для дисків, стійки для насіння, обладнання для продажу поліграфічної продукції (книг, газет журналів), підставки, корзини та інші види торговельного обладнання для продажу іграшок, колготок, пакетів та ін) може бути абсолютно будь-яких відтінків, що гарантують універсальність і дизайнерську сумісність з абсолютно будь-якими інтер'єрами.

      А як же бути з торговим обладнанням торговим організаціям, торговий процес яких проходить в несприятливих умовах (в не опалювальних приміщеннях, на ринках, на інших відкритих майданчиках)?

      Все дуже просто. Прийшовши на ринок, Ви побачите просто величезну кількість торгового обладнання з дроту. Ось і відповідь на наше питання. Через свою невибагливість, практичності і невисокої ціни торгове обладнання з дроту є практично ідеальним для торгівлі на ринках та інших відкритих майданчиках.

        Ще статті на тему торговельного обладнання:
      - Торгівельне обладнання. Як ефективно представити товари в магазині?
     - Торгівельне устаткування, його класифікація, види. Що таке торговельне обладнання і як воно впливає на продажі.