ToPlus  
Каталог продукції
Стійки, вертушки, стелажі. Підлогове обладнання Підставки. Настільне обладнання Вітрини. Настінне обладнання Торгові Сітки (решітки) Акційні столи, манежі Гачки, полиці, корзини та консолі Вітрини для поліграфічної продукції (книг, газет, журналів) Стійки для листівок Стійки для окулярів Стійки для дисків Стійки, вітрини для насіння Стелажі, стійки і корзини для іграшок Стійки для колготок Стійки для пакетів Торгові меблі з ДСП Кольори ДВП для торгових меблів Фотографії торговельного обладнання Торгове обладнання (на замовлення) Кольори металевого обладнання на замовлення Статті
Графік роботи
Понеділок - п’ятниця
з 9.00 до 19.00
Вихідні: субота,
неділя

Тел.: +38 (066) 125 78 57
+38 (093) 6218323
e-mail: info@cardsplus.com.ua
Мій кошик
Позицій 0 Сума 0.00 грн Замовити!
Новини
Купити торговельне обладнання. Поради Статистика незалежних експертів показує, що правильно підібр...
 
Оновлення асортименту стійок Нові види стійок і іншого торгового обладнання вже у продажу...
 
Торговельне обладнання. Як ефективно представити товари в магазині?

     Отже, торговельне обладнання обрано. Ми зупинилися на торговому обладнанні з дроту. Тепер нам належить вирішити питання: скільки нам необхідно торгового обладнання, і яких видів воно повинно бути.

     Розстановка торгового обладнання по праву є одним з найскладніших завдань для керівника торгового підприємства.
     Торговельного обладнання, з одного боку, не повинно бути занадто багато, щоб покупці могли вільно підходити до товару, або, якщо це не супермаркет, викладення товарів не перекривалося іншим обладнанням. З іншого боку, торгового обладнання повинно бути досить для викладення всього товару в торговому залі. Здавалося б, ця нерозв'язна задача легко вирішується, за допомогою комбінації різних видів торгового обладнання для організації торгового процесу.

     Як ми вже писали раніше, наше торгове обладнання з дроту буває 3 видів:
-Підлогове торгове обладнання
-Настільне торгове обладнання
-Підвісне (настінне) торгове обладнання


     Для того, щоб оптимально розставити торговельне обладнання необхідно пам'ятати декілька правил:
1. Товар має бути видно
Розставляючи торгове обладнання і викладаючи на нього товари стежте, щоб покупець бачив весь асортимент представлених товарів, а, отже, зміг зробити більше покупок. Як правило, для виконання цієї умови доводитися використовувати всі три види торговельного обладнання: підлогове торговельне обладнання, настільне торгове обладнання і підвісне (настінне) торгове обладнання

2. До товару повинен бути вільний доступ
Залишайте достатньо місця для покупців, щоб вони могли побачити і оцінити Ваш товар. Між торговельним обладнанням повинно бути достатньо місця для проходу. Особливо актуальне це питання при розстановці підлогового торгового обладнання. Підлогові стійки, особливо Стійки для листівок підлогові, вітрини для поліграфічної продукції поворотні, стійки-вітрини для окулярів, стійки для дисків поворотні, стійки підлогові для насіння, іграшок, пакетів, колгот необхідно розставляти з урахуванням цієї вимоги, тоді вони по праву будуть виправдовувати репутацію одного з найбільш ефективних засобів продажів.

3. Розташування торгового устаткування і його наявність має допомагати здійснювати покупку.
Торгові стелажі, прилавки, вітрини, стійки, стійки для листівок, стійки для окулярів, стійки для дисків, стійки для насіння, обладнання для продажу поліграфічної продукції, іграшок, пакетів, колготок, підставки, корзини та інші види торговельного обладнання - відмінний інструмент для збільшення Вашого товарообігу і Вашого прибутку.

     Робимо висновки. Наявність достатньої кількості правильного торгового обладнання може збільшити Ваш товарообіг не на декілька відсотків, а в кілька разів. Тільки комбінація з різних видів торгового обладнання з дроту дозволить найбільш ефективно використовувати торговий простір і отримати найбільший прибуток. Вкладення коштів у достатню кількість торгового обладнання різних видів дозволить максимально швидко окупити торговельне обладнання.

     Найбільш раціонально, з нашої точки зору, використовувати декілька видів торгового обладнання одночасно. Наприклад, підлогове і настінне. Це дозволить не тільки максимально ефективно використовувати простір торговельного залу, а й максимально збільшити продажі Ваших товарів.

Ще статті з торговельного обладнання:
     - Торгівельне обладнання. Як заощадити на торговому обладнанні і не втратити покупців.
     - Торгівельне устаткування, його класифікація, види. Що таке торговельне обладнання і як воно впливає на продажі.