ToPlus  
Каталог продукції
Стійки, вертушки, стелажі. Підлогове обладнання Підставки. Настільне обладнання Вітрини. Настінне обладнання Торгові Сітки (решітки) Акційні столи, манежі Гачки, полиці, корзини та консолі Вітрини для поліграфічної продукції (книг, газет, журналів) Стійки для листівок Стійки для окулярів Стійки для дисків Стійки, вітрини для насіння Стелажі, стійки і корзини для іграшок Стійки для колготок Стійки для пакетів Торгові меблі з ДСП Кольори ДВП для торгових меблів Фотографії торговельного обладнання Торгове обладнання (на замовлення) Кольори металевого обладнання на замовлення Статті
Графік роботи
Понеділок - п’ятниця
з 9.00 до 19.00
Вихідні: субота,
неділя

Тел.: +38 (066) 125 78 57
+38 (093) 6218323
e-mail: info@cardsplus.com.ua
Мій кошик
Позицій 0 Сума 0.00 грн Замовити!
Новини
Купити торговельне обладнання. Поради Статистика незалежних експертів показує, що правильно підібр...
 
Оновлення асортименту стійок Нові види стійок і іншого торгового обладнання вже у продажу...
 
Торгове обладнання, його класифікація. Що таке торговельне обладнання і як воно впливає на продажі.

      При збільшенні конкуренції торговельне обладнання стає одним з найефективніших інструментів маркетингу, що призводять до продажу товару. Товар може стати ходовим або залишитися незатребуваним, залежно від торгового обладнання, яке Ви використовуєте, від способу демонстрації товару покупцеві.
      Правильна викладка допомагає покупцю швидко побачити товар, в якому він потребує, а продавець від цього отримує максимальний прибуток і спрощену схему роботи.

     Торгове обладнання - обладнання, призначене для організації торгового процесу.

      Торгове обладнання включає в себе:торгові стелажі, складські стелажі, прилавки, вітрини, стійки, стійки для листівок, стійки для окулярів, стійки для дисків, стійки для насіння, обладнання для продажу поліграфічної продукції (книг, газет журналів), підставки, корзини та інші види торговельного обладнання для продажу іграшок, колготок, пакетів та  інші види торговельного обладнання.
 
      Головні функції торгового обладнання - викладка, зберігання та продаж. Але найбільш важлива функція торгового обладнання - реалізація товарів.

    Наше торговельне обладнання можна розділити на 3 види:
-Підлогове торгове обладнання
-Настільне торгове обладнання
-Підвісне (настінне) торгове обладнання


      Підлогове торговельне обладнання - обладнання, що розміщується на підлозі торгового приміщення. Підлогове обладнання можна розділити на 2 підвиди:
-Поворотние торгове обладнання - це обладнання, яке має технічну можливість обертатися (стійки підлогові поворотні для окулярів, стійки підлогові поворотні для листівок, стійки підлогові поворотні для газет, стійки підлогові поворотні для дисків;
-Стаціонарне підлогове обладнання (вітрини для окулярів, вітрина для дисків, підставка для насіння

      Настільне торгове обладнання - торговельне обладнання, яке розташовується на столах, вітринах. Настільне торговельне обладнання буває поворотним (стійка для листівок) і цільним (прикасові модулі)

      Підвісне торгове обладнання - торговельне обладнання, яке розташовується на стіні торгового підприємства. Воно використовується для максимального використання площі торгового підприємства і збільшення зручності покупців.

      Крім того, торговельне обладнання буває 2 видів: незбиране торгове обладнання (корзини, гачки) і збірне торгове обладнання (стійки, вітрини).

      Обладнання може бути як готовим, визначених стандартних розмірів, форм і кольорів, так і виготовлятися під замовлення. Торгове обладнання, виготовлене на замовлення, може бути найрізноманітніших видів, форм, розмірів і виконувати спеціфічечкіе вимоги торгового процесу.

Ще статті з торговельного обладнання:
     - Торгівельне обладнання. Як заощадити на торговому обладнанні і не втратити покупців.
     - Торгівельне обладнання. Як ефективно представити товари в магазині?