Открытки +
Листівки ручної роботи Євроформат 10*20 Поздоровлення, вірші Вітання з професійними святами СМС поздоровлення Тости Статті Торгівельне обладнання Меблевий каталог
     
 
Новий сайт. Листівки FitoDecor можна купити в роздріб та оптом Гардеробна - сучасний елемент інтер'єру Сучасне наповнення шаф Шафи-купе набувають популярності
 
     
     
 
 
Введіть e-mail для отримання розсилки про новинки та пропозиції
 
     


Листівки ручної роботи - шикарний подарунок на Новий Рік!


      Наближається Новий 2012 Рік. Як завжди, гостро стає питання: «Що подарувати?».
      До традиційних подарунків, які прийнято дарувати на Новий Рік та Різдво ми впевнено можемо віднести вітальні листівки. Існує величезний вибір вітальних листівок: друковані листівки, віртуальні листівки (електронні листівки), hand-made листівки. Від широти асортименту просто захоплює дух.

      Яку ж листівку вибрати, і чи зможе вона замінити повноцінний подарунок до Нового Року?

      Виявляється, так, зможе. Абсолютно спокійно в якості повноцінного подарунка може виступити новорічна листівка ручної роботи. Так склалося, що в Україні на ринку листівок ручної роботи склалася жорстка конкуренція: виробників багато, якість продукції дуже висока, ціна розумна, через жорсткої конкуренції. Такі листівки практично не викидають, а зберігають, як сувенір, довгі роки. Та й ціна в Україну дуже демократична. Москвичі і не мріють про такі ціни на hands-made, не кажучи вже про європейські країни.
      Купити листівки можна в інтернет-магазині листівок або в будь-якому звичайному магазині, якість продукції від цього не зміниться: українські виробники дорожать репутацією і покупцями в умовах жорсткої конкуренції.

      Вірші на Новий Рік допоможуть додати подарунку шарму і цілісності, зробивши новорічні привітання вишуканими і незабутніми.
      Звичайно, існує величезна кількість електронних листівок З Новим роком, які можна надіслати електронною поштою абсолютно безкоштовно, але з їх допомогою Ви ніколи не досягнете очікуваного ефекту від привітання.
      Купивши листівку ручної роботи, з чудовим святковим вкладишем, новорічними віршами чи новорічними привітаннями Ви дійсно справите враження на всіх і залишите запам'ятовується новорічний подарунок, який будуть дуже довго згадувати.

      Вдалого Нового Року 2012 і Різдва Христового!     
 
 
Позицій 0 Сума 0.00 грн Замовити!
 
     
     
 
 
Понеділок - П’ятница
з 9.00 до 19.00
Тел.: +38
/066/ 1257857
+38 /093/ 6218323
E-mail: info@cardsplus.com.ua
 
     


© 2009 Открытки Плюс
All rights reserved.