Открытки +
Листівки ручної роботи Євроформат 10*20 Поздоровлення, вірші Вітання з професійними святами СМС поздоровлення Тости Статті Торгівельне обладнання Меблевий каталог
     
 
Новий сайт. Листівки FitoDecor можна купити в роздріб та оптом Гардеробна - сучасний елемент інтер'єру Сучасне наповнення шаф Шафи-купе набувають популярності
 
     
     
 
 
Введіть e-mail для отримання розсилки про новинки та пропозиції
 
     
Грузинські тости 

Одного разу грузину разом з сином довелося відправитися в сусіднє село. Він посадив сина на осла, а сам пішов пішки. Через якийсь час їм зустрілися люди і хтось із них сказав:
- Дивіться, літня людина йде пішки, а молодий їде.
Грузин зсадив сина з сідла, а сам поїхав верхом. Незабаром їм зустрілася ціла юрба людей, один з них, подивившись на грузина і його сина, сказав:
- Подивіться на них! Здоровенний чоловік сидить на віслюку, а маленький плететься пішки.
Грузин зліз з осла, пустив його попереду, а сам із сином пішов пішки. Пройшли вони трохи і знову зустріли людей. Один з них сказав:
- Подивіться на них, гляньте на них! Осел йде порожняком, а вони б'ють собі ноги по каменях і піску.
Грузин сів на осла і посадив з собою сина. Проїхали вони ще трохи, і ще раз зустріли кілька людей, і ті почали сміятися:
- Подивіться на них! Удвох залізли на осла, бідолаха і дихнути не може.
Грузин потихеньку зліз з осла, зняв з нього сина, звалив осла на спину і сказав:
- Здається, я тільки так зможу позбутися зауважень цих людей.
Так вип'ємо ж за те, щоб ми ніколи не звертали уваги на іронічні чужі зауваження, а впевнено йшли б своєю дорогою!


*****


Грузинські тости за багатство

Один грузин розповідає другу:
- Розумієш! Був у лікаря, і він мені каже: "Пити не можна! Курити не можна! З жінками не можна!
- Бідолаха! - Співчуває друг.
- Та який я бідолаха? Дав йому грошей ... і він мені все дозволив!
Давайте вип'ємо за багатих людей!


*****


Грузинські тости за компанію

Одного разу в далекому гірському аулі жив старий, і була у нього красуня дочка. І ось вирішив він видати її заміж. Скликав джигітів і каже їм таку промову:
 - Той з вас, хто залізе на цю високу гору так, що жоден камінець не впаде з-під його ноги, зловить там гірського барана, принесе його до моїх ніг і заріже його так, що жодна крапля крові не впаде на мій білосніжний халат, так от, той з вас і стане чоловіком моєї красуні дочки. А хто не зробить цього, того я заріжу.
І ось вийшов перший джигіт. Був він сміливий, спритний, розумний, але одна маленька піщинка впала з-під його ноги - і зарізав його старий батько. Тоді вийшов другий джигіт, і був він теж сміливий, спритний, розумний, красивий. Приніс він гірського барана до ніг старого батька і став різати барану горло своїм гострим кинджалом. Але одна маленька крапля крові впала на білосніжний халат старого батька - і другий джигіт впав, зарізаний, поруч з першим. І тоді вийшов третій джигіт, і був він самий гордий, сміливий, спритний і красивий. Він приніс барана до ніг старого батька, хірургічно розрізав барану горло без єдиної краплі крові і радісно подивився на старого батька. Але і його зарізав старий батько. Красуня дочка закричала в жаху:
- Послухай, батьку! Адже третій джигіт зробив все як ти велів! Навіщо ти його зарізав?
І сказав їй старий батько:
- За компанію!
Так вип'ємо ж за хорошу і теплу компанію!


*****


Грузинські тости за бажання

Отара овець спускалася з гір у долину. Несподівано з неба налетів орел, схопив і потягнув ягня. Все це бачила маленька пташка. Вона вирішила: "А чому б і мені не зробити, як орлу? Та й що ягня, я вкраду цілого барана". Пташка злетіла вище, склала крильця і кинулася вниз. Але справа кінчилася тим, що вона вдарилася об баранячий ріг і вбилася на смерть. Так вип'ємо ж за те, щоб наші бажання співпадали з нашими можливостями!


*****


Грузинські тости за дружин

Високо в горах жив орел з орлицею і маленькими орлятами. Одного разу, повертаючись з полювання вирішив орел випробувати свою орлицю, перевірити, наскільки вона хоробра, як захищає гніздо, орлят від чужих. Він одягнув на себе шкуру тигра і почав повільно підбиратися до гнізда. Орлиця, побачивши що до гнізда крадеться тигр, сміливо кинулася на нього. Вах, як вона його клювала, била крилами, і рвала кігтями! І не давши навіть отямитися скинула на саме дно найглибшої ущелини.
Так вип'ємо ж за те, щоб в якому б вигляді чоловік не приходив додому дружина б його завжди впізнавала!


*****


Грузинські тости 

Їхав якось чоловік з одного аулу в інший. Дорога проходила серед гір, петляла між скель і прірв. Раптом віслюк зупинився - і ні з місця. Господар став смикати його, підганяти. Віслюк стоїть як укопаний. Став господар лаяти його поганими словами, обзивати, шмагати батогом. Але віслюк як стояв, так і залишився стояти. Потім сам пішов. І тоді побачив чоловік за поворотом величезний камінь, він тільки що впав, і якби його віслюк не зупинився, то ... Обняв господар тварину і подякував.
Так вип'ємо ж за те, щоб ми завжди прислухалися в суперечці до думки іншого, навіть якщо це віслюк!


*****


Грузинські тости за жінок

Було це в одній тропічній країні. Дочка поскаржилася матері, що її чоловік зраджує їй. І мати сказала:
- Це можна поправити. Принеси мені два волоска з тигрячих вусів.
- Що ти, мамо, - злякалася донька.
- А ти спробуй, ти жінка, все повинна вміти.
Задумалась донька. Потім зарізала барана і з шматком м'яса пішла в ліс. Села в засідку - чекає. З'явився тигр і розлючений кинувся до неї. Вона кинула м'ясо і втекла. На другий день вона знову прийшла зі шматком м'яса, і коли тигр кинувся на неї, вона кинула м'ясо, але не втекла, а стала дивитися, як він їсть. На третій день тигр чекав її і, коли вона знову з'явилася з м'ясом, він радісно забив хвостом. І жінка стала годувати його прямо з руки. На четвертий день тигр радісно підбіг до неї, і з'ївши шматок м'яса, поклав голову на коліна до дівчини і задрімав. І в цю хвилину вона висмикнула два волоски і принесла їх матері додому.
- Ну от, - сказала мати, - ти приборкала хижого звіра, такого як тигр. Тепер йди і чоловіка приборкай або хитрістю або ласкою. Запам'ятай, в кожному чоловікові є тигр.
Так вип'ємо ж за жінок, які приборкують в нас тигрів.


*****


Грузинські тости 

Якось одна маленька, але дуже горда пташка сказала:
- Особисто я полечу прямо на Сонце!
І вона стала підніматися все вище і вище, але дуже скоро обпекла собі крила і впала на саме дно найглибшої ущелини! Так вип'ємо ж за те, щоб кожен з нас, як би високо він не підіймався, ніколи не відривався би від колективу!


*****


Грузинські тости 

Десь високо-високо в горах, де повітря чисте як сльоза немовляти, а річки швидкі як думка, жив-був молодий джигіт, який пас баранів (пастухом він був). І ось одного разу коли він пас своїх баранів, дзвінку тишу гір прорізала трель мобільного телефону. Всі барани перестали жувати траву і повернули свої голови до молодого пастуха. Пастух дістав телефон і повернувшись до баранів сказав:
- Спокійно хлопці, це мене!
Так вип'ємо ж за те, що б ніякі барани не завадили нам сьогодні спілкуватися!


*****


     
 
 
Позицій 0 Сума 0.00 грн Замовити!
 
     
     
 
 
Понеділок - П’ятница
з 9.00 до 19.00
Тел.: +38
/066/ 1257857
+38 /093/ 6218323
E-mail: info@cardsplus.com.ua
 
     


© 2009 Открытки Плюс
All rights reserved.