Открытки +
Листівки ручної роботи Євроформат 10*20 Поздоровлення, вірші Вітання з професійними святами СМС поздоровлення Тости Статті Торгівельне обладнання Меблевий каталог
     
 
Новий сайт. Листівки FitoDecor можна купити в роздріб та оптом Гардеробна - сучасний елемент інтер'єру Сучасне наповнення шаф Шафи-купе набувають популярності
 
     
     
 
 
Введіть e-mail для отримання розсилки про новинки та пропозиції
 
     


Поради. Як недорого привітати 150 осіб. Вітання СМС листівками.

Перед нашим колективом виникла проблема привітання 150 бізнес-партнерів з найменшими витратами часу і грошей. Криза. Але й про своїх партнерів забувати не хотілося.


Прогрес не стоїть на місці. Змінюються люди, змінюються і привітання. Давно вже перестали бути актуальними деякі види поздоровлень, натомість їм прийшли нові. Так що нам нелегко було вибрати потрібний вид привітання.
Звичайно, ми розглянули безліч варіантів привітань:

1.Сувеніри
2.Листівки
3. Вітальні листівки, виготовлені на замовлення, з логотипом фірми.
4.Листівкиі ручної роботи
5.Поздравленія по електронній пошті
6. СМС поздоровлення

1.Сувеніри, звичайно ж, пропонувала жіноча частина колективу. Знайшли прикольні недорогі фігурки, але виникла велика проблема доставки. Доставка коштувала дорожче, ніж самі фігурки. Про час, який необхідно було затратити на підготовку і відправку сувенірів взагалі промовчимо. Ідея відпала.
2. Вітальні листівки. Всі ми, звичайно, пам'ятаємо часи, коли вся країна закуповувала листівки і вітала один одного з різноманітними святами. У поштових скриньках ми знаходили величезну кількість листівок від друзів, родичів, знайомих.
Але, у деяких наших партнерів взагалі не було поштової скриньки, а де хто  в неї  не заглядає. Загалом, і ця ідея не отримала свого продовження.
3.
Вітальні листівки, виготовлені на замовлення, з логотипом фірми. Все чудово, але дуже дорого виходило те, що ми хотіли. Друга проблема - доставка. Був варіант роздавати листівки, коли наші партнери приїжджали до нас в офіс. А скільки з них не приїде? І цей варіант відпав.
4. Листівки ручної роботи - шикарні вітальні листівки ручної роботи, прийнятна ціна (що нас невимовно здивувало). Єдина дрібниця - доставка. Взяли листівки ручної роботи на замітку і почали розглядати варіанти далі.
5.Поздоровлення по електронній пошті - електронні листівки. Недорого, прикольно, швидко. Мінімальні витрати часу. Скачуємо  електронну листівку, робимо розсилку. Готово! Мінус - привітання могли прочитати вже ПІСЛЯ заходу. Не всі люди перевіряють пошту щодня. А могли взагалі не прочитати! Наші клієнти користувалися кількома поштовими скриньками і який з них основний ми не знали.
Варіант відпав.
6. СМС поздоровлення - поздоровлення партнерів за допомогою SMS - листівок. Скачуємо електронну листівку і розсилаємо поздоровлення партнерам. Всі мобільні телефони ми знали, та й телефон, у наш час, практично завжди з людиною.
Дуже цікавий вид вітання!

Ще раз все обміркувавши, прорахувавши кошторис, ми вирішили зробити привітання комплексним.
Частину партнерів (які прийдуть до нас в офіс) ми привітаємо листівками ручної роботи, купленими в оптовому Інтернет - магазині, другу частину ми привітаємо електронними листівками через СМС.

Ефект перевершив всі наші очікування! За 300 грн (37 доларів) ми привітали всіх своїх партнерів та так, що вони згадували поздоровлення пару місяців. Особливо жінки, яких привітали листівкою ручної роботи.
Все вийшло просто супер!

З вдячністю, колектив сайту
http://knuj.org/     
 
 
Позицій 0 Сума 0.00 грн Замовити!
 
     
     
 
 
Понеділок - П’ятница
з 9.00 до 19.00
Тел.: +38
/066/ 1257857
+38 /093/ 6218323
E-mail: info@cardsplus.com.ua
 
     


© 2009 Открытки Плюс
All rights reserved.