Открытки +
Листівки ручної роботи Євроформат 10*20 Поздоровлення, вірші Вітання з професійними святами СМС поздоровлення Тости Статті Торгівельне обладнання Меблевий каталог
     
 
Новий сайт. Листівки FitoDecor можна купити в роздріб та оптом Гардеробна - сучасний елемент інтер'єру Сучасне наповнення шаф Шафи-купе набувають популярності
 
     
     
 
 
Введіть e-mail для отримання розсилки про новинки та пропозиції
 
     


Запрошення на весілля. Види весільних запрошень.

Проаналізуємо всі сучасні види запрошень на весілля і виберемо оптимальні.
      У наш час запрошувати на весілля можна по-різному.
      Зупинимося на основних видах запрошень на весілля:

1. Дзвінок по телефону
Плюси: не дуже дорого. Мінуси: гості можуть забути коли і куди необхідно приходити.

2.Друковане весільне запрошення
При рівні сучасного друку  виробники можуть творити просто дива, виробляючи весільні запрошення у величезних кількостях, але, саме тому, такі запрошення вважаються стандартними і, як правило, опиняються в сміттєвому контейнері відразу після урочистості.

3.Весільні запрошення ручної роботи
У наш час користуються популярністю оригінальні запрошення ручної роботи. Ви скажете: "Дорого" Але, якщо купити весільні запрошення ручної роботи в оптовому інтернет-магазині і виступити в ролі оптового покупця (Адже вам потрібно не 1 запрошення), то ціна буде цілком прийнятною. Але, на відміну від друкованих, запрошення ручної роботи викликають враження ексклюзивності і особливого ставлення. Їх зберігають, пам'ятають про Вас і Ваш свято.


4.Електронние запрошення на весілля
Електронні запрошення і привітання стають особливо популярними у покоління, що виросло в епоху Інтернету. Безкоштовно завантажив прикольну листівку, вибрав текст весільного запрошення, відіслав з своєї електронної адреси або безпосередньо з сайту. Запрошення отримують, можливо роздруковують і все "OK".

5.Відправити CMC (SMS) запрошення на мобільний телефон.
Весільне запрошення відправляється на мобільний телефон у вигляді смс повідомлення. Як це відбувається? Ви завантажуєте текст повідомлення (або пишіть самі) і відсилаєте  адресату.
 Плюс: швидко, зручно. Люди зараз, як правило, носять телефон завжди з собою. Про Ваше весілля не забудуть! Мінус: некольорово, не завантажиш зображення.

6. MMS - запрошення.
Ви додаєте на телефон зображення і текст, виправляючи недоліки СМС-повідомлення. Мінус: цей вид повідомлення більш коштовний.

7. Шаблони весільних запрошень, скачані безкоштовно або платно з Інтернет.
Скачуєте шаблони весільних запрошень, відкриваєте їх у фотошопі або інший графічній програмі, вставляєте свої фото та несете друкувати або надсилаєте по Інтернет.
Плюси: є можливість проявити свою творчу натуру. Мінуси: необхідно вміти працювати в графічних програмах.

     Багато співробітників event-агентств (агенств з організації свят) рекомендують використовувати комбінований спосіб запрошення на весілля. Дзвінок по телефону плюс запрошення - дозволить донести інформацію і показати значимість запрошеному.

     Бажаємо вам довгого і щасливого подружнього життя,
     З повагою «Открытки плюс»
 
Подивитись зразки весільних запрошень ручної роботи можливо тут.
Безкоштовно скачати єлектронне весільне запрошення можна тут.
Скачати текст запрошення на весілля тут.     
 
 
Позицій 0 Сума 0.00 грн Замовити!
 
     
     
 
 
Понеділок - П’ятница
з 9.00 до 19.00
Тел.: +38
/066/ 1257857
+38 /093/ 6218323
E-mail: info@cardsplus.com.ua
 
     


© 2009 Открытки Плюс
All rights reserved.