Открытки +
Листівки ручної роботи Євроформат 10*20 Поздоровлення, вірші Вітання з професійними святами СМС поздоровлення Тости Статті Торгівельне обладнання Меблевий каталог
     
 
Новий сайт. Листівки FitoDecor можна купити в роздріб та оптом Гардеробна - сучасний елемент інтер'єру Сучасне наповнення шаф Шафи-купе набувають популярності
 
     
     
 
 
Введіть e-mail для отримання розсилки про новинки та пропозиції
 
     


Запрошення на весілля. Історія, етикет і текст весільного запрошення.

Як правильно запросити на весілля?
      Весільні запрошення - Ваше "обличчя" і перше враження про Ваше весілля. І не даремно! Вишукане і оригінальне весільне запрошення формує позитивне враження про подію, залишаючи пам'ять на довгі роки. Люди зберігають весільні запрошення разом з фотографіями, знову і знову повертаючись на Ваше весілля.

Давайте прослідкуємо історію весільних запрошень.
      Першими запрошеннями на весілля можна вважати ті, що з'явилися в середні століття серед знаті. Запрошення, як правило, писали ченці, досвідчені в мистецтві каліграфії. На такі документи часто ставилися Герб, особиста печатка. Запрошення розвозилися гінцями на конях.
      Дійсно масовим звичай став після 2 світової війни, коли доходи людей стали рости, технічні засоби дозволили здешевити весільні запрошення та їх доставку. Весільні запрошення стали дуже поширені серед простих людей.
      Навіть у наш час - час комп'ютерних технологій - запрошення на весілля зберегли свою популярність.
      Звичайно, спокуса не возитися з виготовленням запрошень, а просто обдзвонити всіх потенційних гостей, велика. Але дуже великий ризик, що гості все переплутають і прийдуть не туди і не тоді, тому популярність весільних запрошень не знижується  а, навпаки, збільшується. З'являються все нові і нові види весільних запрошень.

Текст весільного запрошення.
      Яким має бути запрошення, вирішувати Вам. Не останню роль відіграє зовнішній вигляд запрошення, але особливу увагу слід приділити тексту. Текст запрошення - одна з основних складових  якісного запрошення на весілля, яка запам'ятовується. Якщо не можете написати запрошення самі - існує маса сайтів в Інтернеті, з яких можна скачати текст весільного запрошення. Будьте оригінальними, але не переборщіть!

І трохи про етикет.
      Писати свої імена та імена майбутніх гостей завжди потрібно власноруч, щоб кожен знав, що цю листівку Ви підготували саме для нього.
Якщо Ви плануєте вінчатися в церкві, необхідно написати, в якій церкві і о котрій годині  буде проходити церемонія.
      Ну і останнє. Розсилати запрошення необхідно мінімум за два тижні до одруження, щоб всі запрошені змогли спланувати свій час, але краще це робити за місяць до запланованої події.

Бажаємо Вам довгого і щасливого подружнього життя,
З повагою «Открытки плюс»

Подивитись зразки весільних запрошень ручної роботи можливо тут.
Безкоштовно скачати єлектронне весільне запрошення можна тут.
Скачати текст запрошення на весілля тут.

     
 
 
Позицій 0 Сума 0.00 грн Замовити!
 
     
     
 
 
Понеділок - П’ятница
з 9.00 до 19.00
Тел.: +38
/066/ 1257857
+38 /093/ 6218323
E-mail: info@cardsplus.com.ua
 
     


© 2009 Открытки Плюс
All rights reserved.